سامانه ورزش کوهبنان
آدرس دفتر
کوهبنان خ استادیوم ورزشی -اداره ورزش و جوانان

نحوه صدور کارت بیمه ورزشی و لزوم آن برای ورزشکاران

طبق دستورالعمل صادره از وزارت ورزش و جوانان کلیه ورزشکاران جهت شرکت در هرگونه کلاس آموزشی، تمرینی و مسابقات ورزشی باید کارت بیمه ورزشی داشته باشند.
ورزشکاران می توانند با اقدام به موقع جهت دریافت کارت بیمه ورزشی در ابتدای هر سال یعنی فروردین ماه در صورت بروز هرگونه حادثه ورزشی در حین تمرین یا برگزاری مسابقات با رعایت مراحل لازم و تکمیل مدارک مربوطه و مراجعه به هیأت پزشکی استان جهت استفاده از امکانات بهینه فدراسیون پزشکی ( هم از لحاظ درمانی و هم از لحاظ هزینه درمانی) اقدام نمایند.
مراحل و نحوه صدور کارت بیمه به شرح ذیل است:
۱٫ واریز فیش بانکی به شماره حساب فدراسیون پزشکی ( به مبلغ مربوطه جهت حق عضویت)
۲٫ تماس با فدراسیون پزشکی یا هیأت پزشکی استان جهت کسب اطلاعات لازم درخصوص مراکزی که اقدام به صدورکارت بیمه می کنند ( نزدیک ترین مرکز به خود ورزشکار)
۳٫ مراجعه هرچه سریعتر و حتی الامکان همزمان با تاریخ واریز فیش به مراکز صدور کارت، نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که تاریخ شروع عضویت در کمیته خدمات درمانی همان تاریخ مراجعه شخص ورزشکار به مراکز صدور کارت جهت دریافت کارت می باشد و تاریخ فیش واریزی ملاک نیست.
۴٫ جهت دریافت کارت بیمه ورزشی ارائه اصل یا کپی کارت ملی ورزشکاران ایرانی و کارت اقامت با حداقل ۶ ماه اعتبار جهت اتباع کشورهای خارجه برای ثبت کد ملی و شماره کارت اقامت در کارت عضویت کمیته خدمات درمانی الزامی می باشد.

بخش پرداختی

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ورزش کوهبنان می باشد.کپی برداری از مطالب و عکس ها در گروه ها و کانال های تلگرام با ذکر منبع با لینک بدون مانع بوده در غیر صورت پیگرد قانونی دارد.